Bilanc i frikshëm, vetëm sot vdiqën 9 persona nga CoVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës raportoi sonte se numri i të vdekurve nga virusi CoVID-19 në Kosovë ka arritur në 75. Në krahasim...
Slider

Barcelona fiton dhe mban gjallë shpresat për titull

Barcelona ka fituar në udhëtim te Villarreali me rezultat 4:1, në ndeshjen e javës së 34-të të La Ligas, shkruan gazeta Objektiv. Me këtë fitore...

Lajmet e fundit

Më të lexuarat