Xavi ishte afër Milanit, ja pse dështoi transferimi

Ishte viti 1998 dhe në mesfushën e Barcelonës B po spikaste një talent i ri nga Cantera. Quhet Xavi Hernandez. Lojtari ende nuk mund të...

Të gjithë sytë mbi Jennifer Lopez, gjersa ajo del nga palestra

Jennifer Lopez ia ka bërë të gjithë që të kthejnë pas kokën, gjersa po dilte nga palestra. 51-vjeçarja është fotografuar duka dalë nga palestra, teksa...
- FIA CONSTRUCTION -

► VIDEO

📉 INFOGRAFIKA

Lajmet e fundit

Zbuloni sa ekstrovert jeni duke zgjedhur njërën nga figurat

Kur takojmë një person të panjohur, secili prej nesh sillet ndryshe. Ka nga ata që janë shumë ekstrovertë dhe menjëherë mund të krijojnë një mjedis...

Më të lexuarat