fbpx

10 reagimet më të spikatura pas përfundimit të ‘Keeping up with the Kardashians’

Bota u zgjua sot me njoftimin se “Keeping up with the Kardashians” do të përfundojë në vitin 2021 dhe teksa disa vazhduan jetën e tyre të lumtur, disa të tjerë u dëshpëruan.

10 reagimet më të spikatura të njerëzve në Twitter:

1. Disa u dëshpëruan.

2. Disa thjesht vazhduan jetën e tyre të lumtur.

3. Disa thjesht u gëzuan pa masë.

4. Disa u zgjuan dhe nuk dinin ç’të mendonin më parë.

5. Disa thjesht s’e besuan.

6. Disa u shastisën.

7. Disa spekuluan se Kourtney ishte ajo që i dha fund serialit pas largimit të saj.

8. Disa të tjerë thjesht janë konfuzë sepse nuk dinë se çfarë do të shohin në vijim.

9. Disa janë të shqetësuar për karrierën e Kris Jenner.

10. Disa mendojnë se Kris Jenner do të shërbejë si menaxhere e një tjetër familjeje.

ose do të nisë një reality-show me nipërit dhe mbesat.

Lajmet e fundit

Muriqi zhvilloi mbi 30 minuta, kështu u vlerësua

Club Brugge dhe Lazio kanë ndarë pikë në përballjen e sontme në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në ndeshjen e vlefshme për grupin F, Lazio...

Shënohet rekord i ri i rasteve pozitive me COVID-19, flet drejtoresha e Klinikës Infektive

Sot është shënuar një rekord i ri i rasteve me COVID-19 në Kosovë, ku rezultuan 281 raste pozitive gjatë 24 orëve të fundit. Drejtoresha e...

Morata bëhet futbollisti i parë që i anulohen tre gola

Sulmuesi spanjoll i Juventusit, Alvaro Morata shënoi tre gola të pa vlefshëm për Juventusin sonte në përballjen kundër Barcelonës, në kuadër të Ligës së...

Man Utd 5-0 RB Leipzig, notat e lojtarëve

Manchester Unitedi ka mposhtur me lehtësi dhe rezultat të thellë 5-0 RB Leipzigun në ndeshjen e dytë të Grupit H në Ligën e Kampionëve. Djajtë...

Ngjarjet e paralajmëruara për nesër në Kosovë

10:00-Kryeministri Avdullah Hoti së bashku me Zëvendëskryeministrin e parë Besnik Tahiri, merr pjesë në tryezën “Reforma e administratës publike: Shtytja e saj përpara”. (Ndërtesa e...

Barcelona mposht Juventusin si mysafir

Barcelona ka fituar ndaj Juventusit si mysafir me rezultat 2-0 në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Barcelona...