fbpx

Elita Rudi prezanton shtëpinë luksoze dhe tregon atmosferën festive

Pak javë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe shumë personazhe të njohur kanë nisur të zbukurojnë shtëpitë e tyre.

Më e fundit ka qenë moderatorja e ëmbël Elita Rudi, e cila nuk ka nguruar të publikojë edhe disa pamje nga ambjentet.

Vihet re që shtëpia është tepër luksoze dhe e ngrohtë njëkohësisht, teksa mbizotëron ngjyra blu.

Gjithashtu, ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është pema e Vitit të Ri, për të cilën, Elita duket se është kujdesur që të dekorohet deri në detaje.

Kujtojmë që moderatorja dhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko po presin që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmet e fundit

Këto skuadra e kanë siguruar kualifikimin në rrethin e ardhshëm të Ligës së Evropës

Janë zhvilluar ndeshjet e rrethit të pestë në Ligën e Evropës, ku pati shumë befasi dhe ndeshje të forta, pas së cilave disa skuadra...

Goli i javës shënohet nga adoleshenti i Romës (VIDEO)

Roma ka fituar me rezultat 3:1 ndaj Young Boys në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Evropës. Golin e dytë për skuadrën italiane e shënoi...

Haradinaj: Nëse bëhem president, nuk do të kthehem më në AAK

Haradinaj tregon se kush do ta zëvendësojë në AAK nëse bëhet president. Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka folur për pasuesin e tij në parti...

Vuçiq paralajmëron vazhdimin e dialogut me Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka paralajmëruar vazhdimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, i cili ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian. Në një intervistë për Radio...

Liga e Evropës: Arsenal fiton bindshëm dhe shkruan historinë – rezultatet

Arsenal ka mposhtur 4-1 Rapidin e Vjenës në Europa League dhe ka siguruar matematikisht vendin e parë në Grupin B. Arsenal ka rihapur dyert për...

Shkurtimi i dënimit për Tasiq, ja çfarë thonë banorët e Krushës që protestuan

Apeli ka ndryshuar aktgjykimin e Themelores për Darko Tasiq, serbi dënohet me 11 vjet burgim. Nga fshati Krushë e Madhe erdhi tek Pallati i Drejtësisë...