fbpx

Era Istrefi e ‘djeg lojën’ kur është puna për të pozuar në bikini

Era Istrefi është një nga vajzat që e ka bërë krenare një popull të tërë me paraqitjen e saj dinjitoze jashtë kufijve shqiptar.

Ajo ka vite që po ndërton karrierën e saj muzikore në Evropë në kuadër të labelit të dytë më të njohur në botë, “Sony Ultra Music”.

Meqë dje konsiderohej të jetë dita më e nxehtë e vitit, ylli ndërkombëtar vendosi të zhvishej për të pozuar në bikini.

Era Istrefi u tregoi 1.5 milionë dashamirëve të saj çdo detaj të linjave të bujshme trupore, duke nxjerrë në plan të parë të pasmet e saj.

Era Istrefi
Era Istrefi | Instagram

26-vjeçarja nga Prishtina, gëzon këto forma krejt fal punës së palodhshme që e bënë në palestër e cila vërehet dukshëm në barkun e sheshtë.

Krijuesja e hitit “BonBon” shkroi me ironi se qysh moti nuk ka postuar një imazh të tillë ku pa fije turpi guxon të tregojë të pasmet.

Era Istrefi
Era Istrefi | Instagram

Ajo këtë verë nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikorë, por ka paralajmëruar një të tillë në bashkëpunim me reperin ferizajas, Buta.

Kënga e saj e fundit mban titullin “No Maybes”, e që erdhi në bashkëpunim me këngëtarin Arash dhe DJ e njohur turk, Ilkay Sencan, por që mund të quhet si një nga projektet më të pavlerësuara të Era Istrefit./Objektiv/

Lajmet e fundit

OBSH-ja deklaron që ushqimet janë të sigurta nga koronavirusi

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) sot ka deklaruar që njerëzit nuk duhet të frikësohen nga infektimi me SARS-CoV-2 nga ushqimi, pasi që hulumtuesit kinezë...

Lushtaku i Drenicës ende nuk e di të ardhmen e tij

Shkëlzen Lushtaku ishte njëri ndër futbollistët më të dalluar te Drenica në edicionin e kaluar. Futbollisti nga Skenderaj ka qenë shumë i rëndësishëm madje një...

Arrestohet një shtetas shqiptar duke kontrabanduar 34 sirianë drejt Kosovës

Policia e Shqipërisë arrestoi sot në Elbasan një 40-vjeçar banues në Tiranë, të dyshuar për trafikim me njerëz për në Kosovë, si vend tranzit...

IHMK: Mot i nxehtë, por i paqëndrueshëm në dy ditët vijuese

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), njofton se të premten dhe të shtunën do të mbajë mot i nxehtë por i paqëndrueshëm. Sipas parashikimit meteorologjik, do...

Latifaj rinovon me Flamurtarin dhe hap një dritare të re në futbollin kosovar për karrierën e tij

Flamurtari ka nisur prej kohësh të konsolidojë radhët për edicionin e ri, derisa njëri ndër prioritetet kryesore për ekipin kryeqytetas ishte rinovimi me futbollistin...

Pritet lisi shumëvjeçar, simbol i qendrës së Lipjanit

Një qytetare e Komunës së Lipjanit ka denoncuar prerjen e lisit shumëvjeçar të njohur si “Shelnja Vajtuese”, simbol i qendrës së Lipjanit. Përmes një postimi...