fbpx

Fansat ngatërrojnë Katy Perry me Adele

Katy Perry është ngatërruar me këngëtaren e njohur, Adele, e cila ka ndryshuar totalisht pas rënies drastike në peshë.

Katy u shfaq me një pamje krejtësisht të re në publikimin e këngës së saj të re “Not the End” dhe dukej pothuajse njëlloj me Adele, raporton “Mirror”.

Perry kishte zgjedhur një make up që anonte tek ngjyrat ‘nude’, kishte errësuar vetullat dhe kishte ndryshuar flokët, të cilat i kishte zgjatur dhe i kishte bërë me onde.

Stili që ajo kishte zgjedhur e bënte të dukej si këngëtarja britanike, prandaj edhe komentet në postimin e Katy-t në Instagram e theksonin këtë gjë.

“Adele… a je ti?”– ishte komenti i bërë më së shumti nga ndjekësit.

Ndoshta Katy ka filluar të marrë edhe ndonjë këshillë në lidhje me veshjen nga Adele, pasi vitin e fundit këngëtaret janë miqësuar shumë me njëra-tjetrën.

Lajmet e fundit

Këto skuadra e kanë siguruar kualifikimin në rrethin e ardhshëm të Ligës së Evropës

Janë zhvilluar ndeshjet e rrethit të pestë në Ligën e Evropës, ku pati shumë befasi dhe ndeshje të forta, pas së cilave disa skuadra...

Goli i javës shënohet nga adoleshenti i Romës (VIDEO)

Roma ka fituar me rezultat 3:1 ndaj Young Boys në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Evropës. Golin e dytë për skuadrën italiane e shënoi...

Haradinaj: Nëse bëhem president, nuk do të kthehem më në AAK

Haradinaj tregon se kush do ta zëvendësojë në AAK nëse bëhet president. Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka folur për pasuesin e tij në parti...

Vuçiq paralajmëron vazhdimin e dialogut me Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka paralajmëruar vazhdimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, i cili ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian. Në një intervistë për Radio...

Liga e Evropës: Arsenal fiton bindshëm dhe shkruan historinë – rezultatet

Arsenal ka mposhtur 4-1 Rapidin e Vjenës në Europa League dhe ka siguruar matematikisht vendin e parë në Grupin B. Arsenal ka rihapur dyert për...

Shkurtimi i dënimit për Tasiq, ja çfarë thonë banorët e Krushës që protestuan

Apeli ka ndryshuar aktgjykimin e Themelores për Darko Tasiq, serbi dënohet me 11 vjet burgim. Nga fshati Krushë e Madhe erdhi tek Pallati i Drejtësisë...