Goli i javës shënohet nga adoleshenti i Romës (VIDEO)

Roma ka fituar me rezultat 3:1 ndaj Young Boys në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Evropës.

Golin e dytë për skuadrën italiane e shënoi mbrojtësi i ri Calaori. 18-vjeçari shfrytëzoi mirë një top të kthyer dhe me një goditje të fortë e dërgoi në rrjetë duke shkundur trekëndëshin e portës.

- FIA CONSTRUCTION-

Lajmet e fundit