fbpx

Justin Timberlake dhe Jessica Biel mirëpresin fëmijën e tyre të dytë!

Çifti i njohur Justin Timberlake dhe Jessica Biel kanë mirëpritur kohëve të fundit fëmijën e tyre të dytë, duke e mbajtur sekret shtatzëninë dhe lindjen  nga mediat ndërkombëtare.

Brian McKnight, miku dhe bashkëpunëtori i Justin, tha për Hollywood Life të premten që këngëtari i “Can’t Stop the Feeling” kohëve të fundit ka është bërë baba për herë të dytë. Biel, 38 vjeçe, nuk ka postuar asnjë foto të plotë të vetes në mediat e saj sociale që nga marsi.

Gjersa çifti akoma nuk kanë konfirmuar këtë lajm, Daily Mail ka raportuar që foshnja është djalë, por detaje si emri dhe dita e lindjes vazhdojnë të jenë të panjohura.

Timberlake dhe Biel – që u martuan në vitin 2012 – kanë po ashtu edhe një djalë 5 vjeçar, të quajtur Silas. Treshja janë karantinuar në Big Sky, Montana, gjatë pandemisë.

/Objektiv/

BURIMIE Online

Lajmet e fundit

Haradinaj-Hotit: Këtë herë të keni qasje serioze për takimin në SHBA

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, i bëri thirrje kryeministrit, Avdullah Hoti, që siç tha, kësaj radhe, të ketë qasje...

Mustafa: Roli i SHBA-së dhe BE-së në dialogun me Serbinë, i rëndësisë së madhe për Kosovën

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, tha sot se takimi i 2 shtatorit në Washington, rikonfirmon angazhimin e Shteteve të Bashkuara të...

Në Shqipëri, 6 të vdekur e 146 raste të reja me COVID-19

Në Shqipëri, gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 6 të vdekur dhe 146 raste të reja me Koronavirus, njoftoi Ministria e Shëndetësisë e...

Interi rivalizon Romën, ka gati ofertën për Smallingun

Interi është i gatshëm të bëjë ofertën e tyre te Manchester Unitedi për Chris Smalling, pasi Roma ka ngecur së fundmi, por çmimi i...

Tre gjigantë evropianë tentojnë ta bindin Aubameyangun

Arsenali është nën presion për të siguruar një marrëveshje të re të përmirësuar për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang, ndërsa interesi për shërbimet e tij vazhdon...

Kuvendi miratoi ligjin për luftimin e Koronavirusit

Kuvendi i Kosovës, e miratoi sot edhe në lexim të dytë projektligjin për parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19. Ligji mori mbështetjen e 77 deputetëve,...