fbpx

Horoskop

Horoskopi për ditën e mërkurë, 24 qershor 2020

Dashi - Kjo është një periudhë mjaft pozitive për dashurinë, veç bëni kujdes nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive. Disa ndryshime janë në...

Horoskopi për ditën e martë, 23 qershor 2020

Dashi - Ata qe janë ne një lidhje do kenë disa probleme. Tregohuni disi me te hapur dhe me tolerante ne mënyrë qe situata...

Horoskopi për ditën e hënë, 22 qershor 2020

Dashi - Në gjysmën e parë të ditës ka shumë të ngjarë që të fokusoheni në problemet që do t’iu shqetësojnë. Në varësi se...

Horoskopi për ditën e shtunë, 20 qershor 2020

Dashi - Venusi do jete i pozicionuar keq sot ne jetën tuaj sentimentale dhe asgjë nuk do ece si e kishit programuar. Duhet me...

Horoskopi për ditën e premte, 19 qershor 2020

Dashi – Falë ndikimit mjaft pozitiv te yjeve, jeta juaj ne çift do jete me e bukur sot. Do zbuloni tek tjetri disa ti[are...

Horoskopi për ditën e enjte, 18 qershor 2020

Ky është horoskopi për ditën e enjte 18 qershor 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 17 qershor 2020

Dashi - Çiftet do kalojnë një dite te lumtur pranë atij qe dashurojnë dhe nuk do duan te qëndrojnë larg për asnjë sekonde te...

Horoskopi për ditën e martë, 16 qershor 2020

Dashi - Sot do jeni shume te përgjegjshëm për çdo veprim qe do hidhni ne jetën sentimentale. Për gjithçka do bashkëpunoni me partnerin dhe...

Horoskopi për ditën e hënë, 15 qershor 2020

Dashi - Do ruani një dialog shume te mire gjate kësaj dite me partnerin dhe marrëdhënia ne çift do vazhdoje te mbetet e ngrohte....

Horoskopi për ditën e shtunë, 13 qershor 2020

Dashi - Dite me shume probleme dhe debate kjo e sotmja për te dashuruarit. Here pas here nuk do ndiheni rehat dhe do preferoni...

Horoskopi për ditën e premte, 12 qershor 2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 12 qershor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin...

Horoskopi për ditën e enjte, 11 qershor 2020

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Më të lexuarat

Vjen reagimi i parë ndaj ambasadorit Kosnett, Nasim Haradinaj i thotë të mos merret me pretendimet e Martitt

Ligji për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së, i propozuar nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK) dhe i përkrahur edhe nga Qeveria që...

Ministria e Financave sot ka bërë këto pagesa për qytetarë e biznese

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami njoftoi sot se ministria që drejton ka bërë pagesa tjera për qytetarë e biznese në kuadër të pakos emergjente. Sipas...

Intervistohen figura të larta politike për rastin e “Gylenistëve”, familjarët të pakënaqur me Prokurorinë

Gjashtë shtetas turq u arrestuan e më pas u dëbuan në rrethana misterioze nga Kosova në mars të vitit 2018. Aksioni për kapjen e tyre...

Konfirmohet: Ekzekutohen pagesat për mbi 27 mijë familje

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, konfirmoi se sot është bërë ekzekutimi i pagesave për 27 mijë e 572 familje, në kuadër të...