fbpx

Horoskop

Horoskopi për ditën e mërkurë, 21 tetor 2020

Dashi Marrëdhëniet tuaja nuk duken të tensionuara me nisjen e javës së re dhe kjo është diçka e mirë, por nëse doni që gjërat të...

Dashuria, paratë dhe puna, ky është parashikimi i yjeve për ju

Ky është horoskopi për ditën e martë, 20 tetor 2020. Dashi Hëna është e favorshme: një lajm i shkëlqyeshëm për ndjenjat, dashuria është në plan të...

Nga dashuria, puna dhe financat, parashikimi i horoskopit për këtë javë (19 tetor – 25 tetor)

Horoskopi Javor 19 Tetor - 25 Tetor 2020 ♈ Dashi Puna: Këtë javë do të keni mundësinë të jeni në gjendje të krahasoni veten me një person...

Nga dashuria, puna dhe financat, parashikimi i horoskopit për sot

DASHI Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është...

Horoskopi për ditën e sotme

DASHI Ju keni qenë të shqetësuar për disa situata të cilat kanë qenë tepër serioze. Ju do të keni disa probleme të mëdha ny lidhje...

Horoskopi për ditën e enjte

DASHI Do të ndjeni keqardhje për ata që ju rrethojnë, sidomos për ata persona të cilët duket se nuk po u buzëqesh fati aq shumë...

Dashuria, paratë dhe puna, horoskopi për ditën e sotme

Ky është horoskopi për ditën e sotme, 13 tetor 2020. Dashi Në tërësi, nesër do të jetë një ditë e mirë: ju keni yjet në krah,...

Horoskopi për ditën e hënë! Ja cilat shenja duhet t’i kushtojnë vëmendje shpenzimeve!

Horoskopi Ditor E Hënë, 12 Tetor 2020 ♈ Dashi Hëna është në një aspekt të mirë dhe ju gjithashtu mund të korrigjoni disa probleme të lindura midis...

Nga dashuria, puna dhe financat, parashikimi i horoskopit për javën tjetër (12 tetor – 18 tetor)

Horoskopi Javor 12 Tetor - 18 Tetor 2020 ♈ Dashi Puna: Për disa përfaqësues të kësaj shenje të zodiakut, java parashikon një vendim në lidhje me ndryshimin...

Horoskopi për ditën e mërkurë! Këto janë shenjat që duhet të kenë kujdes në dashuri

Horoskopi Ditor E mërkurë, 7 Tetor 2020 Dashi Takime të reja parashikohen në dashuri, ndaj mos i nënvlerësoni. Do ju duhet që të zgjidhni edhe një problem...

Horoskopi i të dielës! Këto janë shenjat që do ta mbyllin javën të lumtur

Horoskopi Ditor E Diel, 4 Tetor 2020 Dashi Dita e diel do të nisë mjaft mirë, por me afrimin e pasdites do të keni rënie energjie, duke...

Parashikimi i fatit për ditën e shtunë

Dashi Pushimi do të jetë mjaft i nevojshëm për ju sot, pasi kohët e fundit jeni përballur me shumë stres. Përfshirja në një grup të...

Më të lexuarat

00:05:31

E tmerrshme: Një grua shtatzënë sulmohet nga dhjetëra qenë në Prishtinë, e kafshojnë në bark dhe këmbë

Besnike Beqiraj, 29-vjeçare nga Prishtina, gati sa nuk e humbi jetën e saj dhe të fëmijës në bark, pasi që u sulmua nga dhjetëra...

Kuvendi mblidhet nesër, këto janë pikat e rendit të ditës

Kuvendi i Kosovës do të mbajë nesër dy seanca. Në seancën e parë do të shqyrtohen pikat e mbetura nga seancat e kaluara. Rendi i ditës 3....

Pas raportimit të gazetës Objektiv, Hoti shkarkon dy anëtarë të Bordit të KEK-ut që shpërfillën vendimet e qeverisë

I pari i Qeverisë së Kosovës, Avdullah Hoti, ka shkarkuar sot dy anëtarë të Bordit të KEK-ut të cilët vet i kishte emëruar në...

E enjtja e kobshme në Kosovë: Katër të rinj humbën jetën

Dita e djeshme ishte e kobshme në Kosovë. Katër persona, kryesisht të rinj, janë raportuar të vdekur vetëm gjatë dy ditëve të fundit. Njëri prej...