fbpx

Këngëtari, Egzon Mjeku vjen së shpejti me një bashkëpunim të ri

Kosova nuk ndalon së prodhuari artistë të rinj, e në mesin e shumë emrave është dhe Egzon Mjeku, një zë i ri në estradë i cili premton shumë për publikun shqiptar.

Në shkurt të këtij viti, Egzoni lansoi projektin e tij të parë të titulluar “E pashpirt” i cili erdhi i realizuar dhe me klip.

Por, pas këtij projekti, artisti do të vijë me një bashëpunim, kësaj radhe me një artiste të njohur të estradës, ndërsa kënga mban titullin “Tradhtare” dhe është punuar nga producenti i njohur Rzon, kurse klipi nga “Sekuencë”.

Egon Mjeku njihet për bashkëpunimet e tij me Rzon-in, i cili është kthyer në një nga producentët më të kërkuar në vend.

Egzon Mjeku | Instagram

Gjithashtu, Mjeku është duke punuar edhe në projekte të reja të cilat do të lansohen shumë shpejt.

Lajmet e fundit

OBSH-ja deklaron që ushqimet janë të sigurta nga koronavirusi

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) sot ka deklaruar që njerëzit nuk duhet të frikësohen nga infektimi me SARS-CoV-2 nga ushqimi, pasi që hulumtuesit kinezë...

Lushtaku i Drenicës ende nuk e di të ardhmen e tij

Shkëlzen Lushtaku ishte njëri ndër futbollistët më të dalluar te Drenica në edicionin e kaluar. Futbollisti nga Skenderaj ka qenë shumë i rëndësishëm madje një...

Arrestohet një shtetas shqiptar duke kontrabanduar 34 sirianë drejt Kosovës

Policia e Shqipërisë arrestoi sot në Elbasan një 40-vjeçar banues në Tiranë, të dyshuar për trafikim me njerëz për në Kosovë, si vend tranzit...

IHMK: Mot i nxehtë, por i paqëndrueshëm në dy ditët vijuese

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), njofton se të premten dhe të shtunën do të mbajë mot i nxehtë por i paqëndrueshëm. Sipas parashikimit meteorologjik, do...

Latifaj rinovon me Flamurtarin dhe hap një dritare të re në futbollin kosovar për karrierën e tij

Flamurtari ka nisur prej kohësh të konsolidojë radhët për edicionin e ri, derisa njëri ndër prioritetet kryesore për ekipin kryeqytetas ishte rinovimi me futbollistin...

Pritet lisi shumëvjeçar, simbol i qendrës së Lipjanit

Një qytetare e Komunës së Lipjanit ka denoncuar prerjen e lisit shumëvjeçar të njohur si “Shelnja Vajtuese”, simbol i qendrës së Lipjanit. Përmes një postimi...