fbpx

Kështu ishin veshur për Bajram, djali dhe ish e dashura e Majkut

Në mesin e yjeve të shumta që kanë uruar festën e Kurban Bajramit, ka qenë edhe modelja shqiptare nga Kosova, Majlinda Zeka.

Ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ka sjellë një “selfie” të realizuar bashkë me djalin e saj, Roanin.

Majlinda Zeka
Majlinda Zeka | Instagram

25-vjeçarja kishte vendosur që edhe vet por edhe djalin ta vishte me të bardha. Ndonëse nuk shihet fund e krye, Majlinda Zeka duket të ketë veshur një futan të bardhë i cili i zbulon një pjesë të vogël të lëkurës.

Në anë tjetër djali i saj 3-vjeçar, në pjesën e sipërme mbante të veshur një këmishë të bardhë.

Majlinda Zeka | Instagram

Me fat festa e Kurban Bajramit nga une dhe Roani shendet e gjitha te mirat per ju dhe familjet tuaja,” ka qenë urimi që modelja zeshkane e ka bërë me rastin e kësaj feste duke shtuar në fund një emoji me zemër të bardhë.

Zeka ka kohë që është aktive në rrjetet sociale derisa famën e gëzon krejt falë lidhjes me reperin Kastriot Rexha (Majk), i cili është babi i Roanit.

Ajo duket të jetë një nënë e shkëlqyer dhe po e rritë djalin e saj e vetme, ndonëse ndodhë të takohet edhe me Majk të cilit i takon e drejta si prind që ta vizitojë të birin./Objektiv/

Majl Roan
Roani | Instagram

Lajmet e fundit

KDI: Konsensusi politik, i domosdoshëm para takimit në Uashington

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI), kërkoi sot nga Qeveria që sa më parë të intensifikojë përpjekjet për arritjen e konsensusit të gjerë mes spektrit...

Lazio insiston për Marash Kumbullën

Ishte objektivi i parë i Lazios në merkato dhe mbetet i preferuari për të përforcuar mbrojtjen bardhekaltër. Marash Kumbulla ka mbetur në mendjen e drejtorit...

Borxhi publik i Kosovës mbi 1.3 miliardë euro

Në mbledhjen e sotme kabineti qeveritar ka miratuar Raportin për nivelin e ekzekutimit të projekteve të financuara nga huamarrja ndërkombëtare. Sipas Raportit, gjendja e borxhit...

Qeveria hoqi kufizimet kohore për fluturimet nga Aeroporti “Adem Jashari”

Qeveria hoqi sot kufizimet kohore për numrin e fluturimeve nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës (ANP) “Adem Jashari”. Në mbedhjen korresponduese, kabineti qeveritar, ndryshoi vendimin e...

​Sqaron Qeveria: Mbesin në fuqi masat anti-COVID për hyrje-dalje në territorin e Kosovës

Qeveria sqaroi se mbesin në fuqi të gjitha masat anti-COVID të miratuara më parë sa u përket hyrje-daljeve në territorin e Kosovës. Ky sqarim vjen...

Moratti: Kam gabuar me Lukakun, Suning ka gjithçka për ta transferuar Messin te Interi

Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti e pranon se ishte ‘gabim’ për dyshimet rreth Romelu Lukaku, ndërsa shton se klubi i Serie A ka ‘gjithçka...