fbpx

Kylie Jenner i lë pak vend imagjinatës! Poston videon ku shfaqet pothuajse e zhveshur

Kylie Jenner njihet për format seksi, të cilat nuk ngurron të na i shfaqë nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një video, ku duket pothuajse e zhveshur.

Kylie vuri në plan të parë të pasmet gjigante në videon e postuar në Instastory, teksa kishte veshur bikini të bardha.

E kthyer me kurriz nga kamera, mund të viheshin re edhe flokët, të cilët i kishte hedhur pas dhe i arrinin pothuajse deri tek të pasmet.

Duket se Kylie nuk po e kalon keq faktin që “Keeping Up With the Kardashians” nuk do të transmetohet më.

Ky reality, i cili e bëri të famshme familjen në të gjithë botën, është transmetuar që nga viti 2007.

Një ditë do t’i vijë fundi, kjo gjë dihet. Unë tani dua të fokusohem tek linja ime kozmetike, sepse ajo është prioriteti im dhe padyshim që nuk do të jem më pjesë e ndonjë programi tjetër televiziv,”- ka thënë 23-vjeçarja.

Megjithatë, anëtarët e tjerë të familjes nuk kanë dhënë asnjë koment rreth kësaj teme.

Lajmet e fundit

Vazhdon të bie numri i rasteve aktive me COVID-19, u shëruan edhe 113 pacientë

Ka vazhduar edhe sot të jetë më shumë së dyfish më i lartë numri i personave të shëruar nga COVID-19 sesa i rasteve të...

Akil Gjakova garuesi më atraktiv i turneut në Pejë

Sot në Pejë është zhvilluar gara e parë e xhudos e cila njëherësh shënon edhe rifillimin e aktiviteteve në këtë sport që prej fillimit...

3 të vdekur dhe 47 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK), njoftoi sot për 3 të vdekur dhe 47 raste të reja me Koronavirus gjatë 24 orëve në Kosovë. Gjatë...

​Goditën një person, dënohen me burgim prej 1 viti

Gjykata Themelore në Prishtinë, dega në Podujevë ka shpallur aktgjykimin kundër të akuzuarve A.S dhe D.S se në bashkëkryerje kanë kryer veprën penale lëndim...

Sipas exit poll-it, zviceranët kanë votuar bindshëm pro lëvizjes së lirë me vendet e BE-së

Sipas një exit poll-i të transmetuesit SRF, pjesa më e madhe e zviceranëve kanë votuar kundër largimit të shtetit helvetik nga marrëveshja për lëvizje...

Mbyllet pjesa e parë në derbi, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Gjilanit e Ballkanit, e vlefshme për javën e tretë të Superligës së Kosovës në futboll, shkruan...