Luana Vjollca poston foton e rrallë nga adoleshenca

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë ndan fotografi mjaft provokative.

Ajo shfaqet gjithmonë shumë e kuruar dhe me një stil të veçantë. Së fundmi, Luana është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në Instastory një fotografi nga adoleshenca.

- FIA CONSTRUCTION-

Ajo shfaqet shumë ndryshe pasi flokët i ka brune, ndërsa mban veshur një fustan të zi që i vë në pah format trupore. Kujtojmë që Luana është komentuar shumë dhe për lidhjen me Krenar Çoçajn, dhe pse ende nuk e ka konfirmuar publikisht.

Lajmet e fundit