fbpx

Morena Taraku duket atraktive me pamjen e re me baluke, ndërsa shijon jetën e natës me miqtë e saj

Bukuroshja e njohur, Morena Taraku, është shumë e komentuar për jetën esaj private.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat gjithmonë komentohet për paraqitjet e saj.

Së fundmi, këngëtarja dhe modelja e njohur publikoi për fansat një pozë mjaft atraktive, të realizuar në veturën e saj luksoze të tipit BMW.

View this post on Instagram

500 x 500 PS 💨

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Ajo dukej mjaft atraktive veshur me pantallona dhe një bluzë të shkurtër ngjyrë të zezë, shoqëruar me një xhaketë ngjyrë blu.

Morena është shoqëruar në Stamboll nga stilistja dhe mikja e saj e besuar, Blerina Kllkoqi-Rugova, me të cilën ka ndarë disa fotografi në rrjetet sociale.

Morena Taraku dhe Blerina Kllokoqi-Rugova (Foto: Blerina Kllokoqi-Rugova/Instagram)

Taraku është përfolur edhe për ndryshimin e ri në dukje, me lëshimin e balukeve, duke marrë kështu një pamje edhe më atraktive.

Ajo ndërkohë po vazhdon të shijojë suksesin e projektit muzikor më të fundit “Bad Girl”, në bashkëpunim me reperin Stresi.

Lajmet e fundit

Hoti zotohet për kthimin e ligjshmërisë dhe kushtetutshmërisë në vend

Kryeministri Avdullah Hoti, në një takim virtual me përfaqësuesin Special të BE-së dhe ambasadorët e vendeve anëtare të Unionit Evropian, shprehu vendosmërinë e Qeverisë...

Aktakuzë kundër 29 personave për pastrim të parave dhe organizim të skemave piramidale

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njoftoi se ka ngritur sot aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë - Departamentit Special, kundër 29 të pandehurve...

Shkencëtarë shuajnë shpresat, një ilaç eksperimental kundër COVID-19 rezultoi pa efekt

Studiuesit e qeverisë amerikane thonë se një ilaç eksperimental për koronavirusin nuk ka efekt në trajtimin e pacientëve të shtruar në spital me një...

Duro: Treguam se jemi ekip i madh me këtë fitore

Feronikeli ka fituar ndeshjen derbi kundër Llapit në shtëpi në kuadër të Superligës së Kosovës. Pas ndeshjes trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, për mikrofonin e...

Batatina: Nuza referoi me tendenca ndaj Llapit

Feronikeli ka fituar ndeshjen derbi kundër Llapit në shtëpi në kuadër të Superligës së Kosovës. Pas ndeshjes trajneri i Llapit, Tahir Batatina  për mikrofonin e...

52,000 raste ditore me Covid-19, Franca pritet të vendosë masa të reja shtrënguese

Franca është duke mbledhur këshillin e mbrojtjes këtë javë për të vendosur masat e reja shtrënguese anti-Covid. Kjo lëvizje e qeverisë vjen e ndikuar...