fbpx

Në janar Samsungu pritet të lansojë serinë e Galaxy S21

Kanë filluar spekulimet se Samsungu është duke planifikuar që të publikojë serinë e telefonëve Galaxy S.

Në vitet e kaluara Samsungu kishte lansuar seritë e modelit S në muajin shkurt, derisa shitjet e para kishin nisur në mars.

Megjithatë, Galaxy S21 pritet të lansohet në janar 2021, me shitjet që pritet të nisin në muajin shkurt, raporton GSMArena.

Ende nuk dihet arsyeja e këtij orari, megjithatë, raportohet se mund të jetë për t’i krijuar hapësirë lansimit të gjeneratës tjetër të Galaxy Z të palosshëm.

Lajmet e fundit

​Vjedhja e dy milionë eurove, një muaj paraburgim për Kadri Shalën

Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti Special ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës për caktimin e masës një muaj paraburgim...

Abrashi: Më 19 tetor sekretari e ka pranuar informatën se ka ndodhur vjedhja e 2 milionëshit

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka thënë se sekretari i kësaj ministrie Izedin Bytyqi nuk ka qenë i informuar për vjedhjen e mbi 2...

Kjo është gjendja tinëzare e trupit që vret shumë më shumë se koronavirusi

Trupit i duhet pak kolesterol, përfshirë LDL i ashtuquajtur kolesterol i keq, për të funksionuar si duhet. Por nëse nivelet e kolesterolit LDL janë...

Kapiteni i Atalantës zbulon pse Ilicic ra në depresion

Futbollisti slloven Josip Ilicic humbi fundin e sezonit të kaluar sepse nuk ishte gati të luante për shkak të problemeve private. Për shkak të problemeve,...

Morena Taraku me pozë provokuese në të brendshme

Ajo është njëra nga personazhet shqiptare që rrëmben vëmendje të madhe në rrjetet sociale. Fjala është për këngëtaren Morena Taraku, e cila njëherësh është shumë...

Ja si duken 60 sekondat e para të jetës së një fëmije

Zhvillimi i përshpejtuar i fëmijëve gjatë viteve të para të jetës së tyre ka zgjuar gjithmonë interesin e shkencëtarëve dhe ekspertëve. Por a keni menduar...