fbpx

Rihanna është ndier si “palaço” në Met Gala të vitit 2015, ja pse!

Rihanna së fundmi ka folur mbi pamjen e saj ikonike në ceremoninë e Met Gala-s të vitit 2015 dhe ka treguar se si është ndjerë me të vërtetë në veshjen e saj ekstravagantë.

32 vjeçarja për atë mbrëmje kishte të veshur një fustan nga Guo Pei dhe kjo zgjedhje e saj e vuri në cover të njësisë së Vouge për Met Gala.

Por, Rihanna ka treguar që fillimisht ajo është ndiersi “palaço”, në krahasim me të tjerët atë mbrëmje.

“Më kujtohet që isha shumë e frikësuar të dilja nga makina sepse mendoja që e kam tepruar me pamjen time. U vozita përreth karpetit të kuq tri herë para se të dilja nga vetura,” tha Rihanna për Access.

“Thoja ‘Oh Zot, jam një palaço, njerëzit do qeshin me mua’,” shtoi këngëtarja.

/Objektiv/

BURIMIJustJared

Lajmet e fundit

OBSH-ja deklaron që ushqimet janë të sigurta nga koronavirusi

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) sot ka deklaruar që njerëzit nuk duhet të frikësohen nga infektimi me SARS-CoV-2 nga ushqimi, pasi që hulumtuesit kinezë...

Lushtaku i Drenicës ende nuk e di të ardhmen e tij

Shkëlzen Lushtaku ishte njëri ndër futbollistët më të dalluar te Drenica në edicionin e kaluar. Futbollisti nga Skenderaj ka qenë shumë i rëndësishëm madje një...

Arrestohet një shtetas shqiptar duke kontrabanduar 34 sirianë drejt Kosovës

Policia e Shqipërisë arrestoi sot në Elbasan një 40-vjeçar banues në Tiranë, të dyshuar për trafikim me njerëz për në Kosovë, si vend tranzit...

IHMK: Mot i nxehtë, por i paqëndrueshëm në dy ditët vijuese

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), njofton se të premten dhe të shtunën do të mbajë mot i nxehtë por i paqëndrueshëm. Sipas parashikimit meteorologjik, do...

Latifaj rinovon me Flamurtarin dhe hap një dritare të re në futbollin kosovar për karrierën e tij

Flamurtari ka nisur prej kohësh të konsolidojë radhët për edicionin e ri, derisa njëri ndër prioritetet kryesore për ekipin kryeqytetas ishte rinovimi me futbollistin...

Pritet lisi shumëvjeçar, simbol i qendrës së Lipjanit

Një qytetare e Komunës së Lipjanit ka denoncuar prerjen e lisit shumëvjeçar të njohur si “Shelnja Vajtuese”, simbol i qendrës së Lipjanit. Përmes një postimi...