fbpx

Soni Malaj mahnit me linjat trupore në një pozë me bikini

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Fjala është për artisten e njohur nga Shqipëria, Soni Malaj, e cila të fundit projekt e solli për “Kënga Magjike 2019” të titulluar “Shije tradhtie”.

Sidoqoftë, ajo po vazhdon t’i mbajë të azhurnuar fansat me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Duke qenë se akoma janë temperaturat e larta, krijuesja e hitit “Të dua ty” solli një pozë mahnitëse në bikini.

Ajo ka theksuar linjat e bujshme trupore, teksa ka veshur një palë bikini blu të kombinuara me rozë në pjesën e sipërme.

Komplimentet njëherësh nuk munguan as nga miqtë e fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

“Shije tradhtie” përndryshe u prit mirë nga publiku dhe tanimë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në YouTube.

Lajmet e fundit

Trump e përmend marrëveshjen Kosovë-Serbi gjatë tubimit elektoral në Pennsylvania

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump votuesve në Pennsylvania të shtunën mbrëma u ka treguar për Marrëveshjen në Washington mes Kosovës dhe Serbisë. Në tubimin parazgjedhor...

Zidane i falet këtij futbollisti

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, foli pas fitores së vuajtur 2-3 në fushën e Real Betis, duke e nisur fjalën e tij me...

100 pacientë me COVID-19 nëpër spitale, 4 në gjendje të rëndë

Ministria e Shëndetësisë, njoftoi sot se 100 pacientë të prekur nga COVID-19 janë të shtrirë në spitalet e Kosovës. Prej këtyre pacientëve, 4 janë në...

Vazhdon të bie numri i rasteve aktive me COVID-19, u shëruan edhe 113 pacientë

Ka vazhduar edhe sot të jetë më shumë së dyfish më i lartë numri i personave të shëruar nga COVID-19 sesa i rasteve të...

Akil Gjakova garuesi më atraktiv i turneut në Pejë

Sot në Pejë është zhvilluar gara e parë e xhudos e cila njëherësh shënon edhe rifillimin e aktiviteteve në këtë sport që prej fillimit...

3 të vdekur dhe 47 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK), njoftoi sot për 3 të vdekur dhe 47 raste të reja me Koronavirus gjatë 24 orëve në Kosovë. Gjatë...