Lajmet e etiketuara si: Miranda Kerr

Miranda Kerr flet hapur për të fejuarën e ish-bashkëshortit të saj

Miranda Kerr ka folur së fundmi për ish-bashkëshortin, Orlando Bloom dhe të fejuarën e tij, Katy Perry, duke pranuar se ajo absolutisht e “adhuron”...
- Advertisment -

MË TË LEXUARAT