fbpx

Lajmet e etiketuara si: Shenjat

COVID-19: Kjo mund të jetë simptoma më e frikshme nga të gjitha

Edhe pse coronavirusi kategorizohet gjerësisht si një sëmundje e frymëmarrjes, muajt e fundit kanë treguar se virusi është jashtëzakonisht i aftë dhe, në disa...

Shtatë shenja që tregojnë se ju mund të keni patur COVID-19 dhe ta keni kaluar atë

Fakti që ekspertët e sëmundjeve infektive thonë se virusi ka qenë i përhapur përpara se qytetet të fillonin të mbylleshin dhe se shumë persona...

Tri shenja paralajmëruese të sulmit në zemër

Ndonjëherë, njerëzit mund ta konsiderojnë dhimbjen në gjoks si të parëndësishme, por ka tri shenja paralajmëruese që është tregojnë se kjo dhimbje është serioze. Fondacioni...
- Advertisment -

MË TË LEXUARAT

Muriqi zhvilloi mbi 30 minuta, kështu u vlerësua

Club Brugge dhe Lazio kanë ndarë pikë në përballjen e sontme në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në ndeshjen e vlefshme për grupin F, Lazio...

Morata bëhet futbollisti i parë që i anulohen tre gola

Sulmuesi spanjoll i Juventusit, Alvaro Morata shënoi tre gola të pa vlefshëm për Juventusin sonte në përballjen kundër Barcelonës, në kuadër të Ligës së...

Shënohet rekord i ri i rasteve pozitive me COVID-19, flet drejtoresha e Klinikës Infektive

Sot është shënuar një rekord i ri i rasteve me COVID-19 në Kosovë, ku rezultuan 281 raste pozitive gjatë 24 orëve të fundit. Drejtoresha e...

Man Utd 5-0 RB Leipzig, notat e lojtarëve

Manchester Unitedi ka mposhtur me lehtësi dhe rezultat të thellë 5-0 RB Leipzigun në ndeshjen e dytë të Grupit H në Ligën e Kampionëve. Djajtë...