fbpx

Lajmet e etiketuara si: vrasja

Ky është 33-vjeçari që u gjet i vdekur brenda veturës në Shqipëri

Publikohen detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Sinaballaj Rrogozhinë, ku u gjet pa shenja jete një 33-vjeçar. Sipas policise i...

I akuzuari për vrasjen në AKI pranon fajësinë për rrëmbim dhe armëmbajtje pa leje, por jo për vrasjen e Isa Sejdiut

I akuzuari për vrasjen e Isa Sejdiut brenda Agjencisë Kosovare për Inteligjencë (AKI), Valon Iberdemaj ka pranuar dy nga veprat penale për çka ishte...
- Advertisment -

MË TË LEXUARAT

Muriqi zhvilloi mbi 30 minuta, kështu u vlerësua

Club Brugge dhe Lazio kanë ndarë pikë në përballjen e sontme në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në ndeshjen e vlefshme për grupin F, Lazio...

Morata bëhet futbollisti i parë që i anulohen tre gola

Sulmuesi spanjoll i Juventusit, Alvaro Morata shënoi tre gola të pa vlefshëm për Juventusin sonte në përballjen kundër Barcelonës, në kuadër të Ligës së...

Shënohet rekord i ri i rasteve pozitive me COVID-19, flet drejtoresha e Klinikës Infektive

Sot është shënuar një rekord i ri i rasteve me COVID-19 në Kosovë, ku rezultuan 281 raste pozitive gjatë 24 orëve të fundit. Drejtoresha e...

Man Utd 5-0 RB Leipzig, notat e lojtarëve

Manchester Unitedi ka mposhtur me lehtësi dhe rezultat të thellë 5-0 RB Leipzigun në ndeshjen e dytë të Grupit H në Ligën e Kampionëve. Djajtë...