fbpx

Zarif Berisha: Llogaria ime në Facebook më është hakuar nga Qendra ruse e Spiunazhit në Nish

KRIJUAR NGA:

SHIKO MË SHUMË

Infografika

Të gjitha materialet në këtë faqe, përfshirë ktu edhe fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Gazeta Objektiv SH.P.K që njëherit mban të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Gazeta Objektiv SH.P.K, është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.